Anza maalritarbed

Anza missioon ja väljakutse on alates loomisest olnud alati sama – muuta värvimine lihtsamaks!

anza_plant.jpg
         Anza tehas Rootsis

 

Anza maalritarvete tootmisega alustati Rootsi tehases juba 1946. aastal. Tänaseks on Anza juhtiv maalritarvete kaubamärk Põhjamaades, mille tootesortiment ja ekspordimaht kasvab jõudsalt. Anza peamised turud on Rootsi, Norra, Taani ja Suurbritannia, kuid toodete müügivõrk katab ka väga paljusid teisi riike maailmas, sh Baltikumi. Ettevõttes on 250 töötajat, neist 140 töötavad Rootsis. Alates 2012. aastast on ettevõtte omanikuks Orkla House Care AB.

Eestis esindab Anza maalritarvete kaubamärki juba alates 1996. aastast Tikkurila AS.

Kvaliteetsed ja kauakestvad Anza maalritarbed on disainitud vastavalt proffide ja tavatarbijate kogemustele ning tagasisidele. Anza peab väga oluliseks innovatiivsust tootearenduses, mille tagab toodete pidev testimine ja suhtlus lõppkasutajatega. 

 

 

ANZA tootesortimenti kuuluvad:

  • pintslid,
  • värvirullid, -vannid
  • terrassiõlitamise töövahendid,
  • tapeetimise tööriistad,
  • pahtlilabidad,
  • lihvimise tööriistad

ehk kõik, mis puudutab maalritöid.

Anza maalritarbed on väga kvaliteetsed, ergonoomilised ja innovatiivsed, mis muudab kasutajatele töötamise tõeliselt mugavaks ning efektiivseks ja lõpptulemus jääb perfektne. Anza pintslit või rulli saab kasutada mitmeid kordi ilma kvaliteedis kaotamata. Seni, kuni on uusi võimalusi, kuidas muuta värvimine lihtsamaks, ei jää Anza loorberitele puhkama. Küsime oma toodete kasutajatelt väärtuslikku tagasisidet, mille alusel neid veelgi paremaks arendada. Oleme uudishimulikud ja tahtmist täis katsetamaks uusi võimalusi ning lähenemisviise.

Anza maalritarbed on müügil ehituskauplustes üle Eesti! Proovi järele!

en
has been added to saved.
has been removed from saved.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color